INFODOKUMENT K TÁBORU

Všetky zhrnuté informácie k táboru nájdete v tomto dokumente

Letný tábor Krnča 2021 – Google Docs

MIESTO

Táborisko za obcou Krnča

TERMÍNY

16. – 19. júl Stavačka
Účastníci a staff:
Tajfún, Koku, Krásavice, dospeláci + podradcovia z Kiwi & Severania & Lego & Chilli
19. – 25. júl Vlčiacka časť
Účastníci – deti nad 8 rokov z oddielov:
1. oddiel Dažďa, 2.oddiel Labute Viničné, 3. oddiel Tieňov Grinava, 5. oddiel Z Bažinky + družina Svetlušky
Staff:
Tajfuňáci, KoKu, Krásavice, dospelí skauti, (pod)radcovia z Kiwi & Severania & Lego & Chilli
23. júl – 1. august Skautská časť
Účastnícideti z oddielov:
Leňochody , Vietor, družina Orly z Felixa
Staff:
Koku, Krásavice a dospelí skauti)

Záver vlčiackej časti a začiatok skautskej časti prebehnú súbežne.

DOKUMENTY POTREBNÉ K ÚČASTI NA TÁBORE

• Prihláška na tábor
    Vypisuje zákonný zástupca a odovzdáva v papierovej forme. Elektronická prihláška, ktorú ste vyplnili nestačí. Dospelí účastníci tábora nemusia vypisovať prihlášku, pokiaľ svoju účasť na tábore riadne nahlásili organizátorovi tábora.
  • Tlačivo o bezinfekčnosti
    Vypisuje zákonný zástupca/dospelý účastník tábora. Tlačivo nesmie byť staršie ako 1 deň pred nástupom na tábor. Prosíme, aby ste brali vyhlásenie o bezinfekčnosti naozaj vážne a obozretne sledovali príznaky.
  • Potvrdenie o zdravotnej spôsobilosti od obvodného lekára
    Potvrdenie o zdravotnej spôsobilosti vydá rodičovi, resp. zákonnému zástupcovi lekár všeobecnej zdravotnej starostlivosti najskôr jeden mesiac pred začiatkom letného tábora, ak dieťa užíva lieky alebo jeho zdravotný stav si vyžaduje obmedzenie záťaže, súčasťou potvrdenia sú aj tieto skutočnosti.
  • Potvrdenie o negatívnom výsledku PCR testu nie staršie ako 72 hodín / doklad o výnimke z testovania
  • Kartička poistenca alebo fotokópia
    Dospelí účastníci tábora si nechávajú kartičky poistenca u seba. Neplnoletí účastníci kartičky/fotokópie odovzávajú povereným osobám.

Tieto dokumenty sa budú odovzdávať povereným osobám, na začiatku tábora – pred nástupom do autobusu. Pred vlčiackou a skautskou časťou budeme mať účastníkov rozdelených podľa priezviska. Na amfiteátri budú čakať naši vedúci, ktorí budú mať pridelené konkrétne priezviská, na základe začiatočného písmena. Pri príchode teda hľadajte vedúceho, ktorí má priradené priezvisko Vášho dieťaťa a tomu odovzdajte dokumenty a ukážte k nahliadnutiu výsledok PCR testu alebo výnimku z testovania.

POPLATKY ZA TÁBOR

Účastníci

účastnícky poplatok – vlčiacko/včielkarska časť100 eur
účastnícky poplatok – skautská časť120 eur
zľava pre druhé a ďalšie deti-20 eur

Dobrovoľníci

Naši dobrovoľníci majú nastavené špeciálne poplatky:

SO STAVAČKOU:
celá stavačka (16.7.-19.7.)10 eur
Staff celý čas (16.7-1.8.)50 eur
celá stavačka + staff celá skautská časť (16.7.-19.7, 23.7.-1.8.)45 eur
celá stavačka + staff celá vlčiacka časť (16.7.-25.7.)35 eur
celá stavačka + staff celá vlčiacka časť + účastník na skautskej časti (16.7.-1.8.)155 eur
BEZ STAVAČKY:
staff celá vlčiacka časť a účastník skautská časť (19.7.-1.8.)145 eur
Staff celá vlčiacka časť (19.7.-25.7.)25 eur
staff celá skautská časť (23.7.-1.8.)35 eur
staff celá vlčiacka+skautská časť (19.7.-1.8.)50 eur
staff na špecifických dňoch4 eurá / deň
sprievodné dieťa do 3rokov bez stravy0 eur

EKO BALÍČEK

Aj tento rok bude našou snahou zorganizovať náš tábor priateľsky k prírode. Na dva týždne nám bude príroda doslova našim domovom, preto chceme zanechať našim táborením, čo najmenšie stopy. K tomu však potrebujeme aj Vašu pomoc. Aby sme neznečisťovali prírodu, v ktorej budeme, je potrebné počas tábora používať čo najviac prírodne rozložiteľnú drogériu. Možnosti ponúkame dve:

1. Prírodnú drogériu si zabezpečíte celú sami a pri jej výbere vám vieme poradiť
  2. So zabezpečením prírodnej drogérie vám pomôžeme priamo cez eko balíček

Náš eko balíček stojí 8 eur a obsahuje šampón, sprchový gél/mydlo, zubnú pastu, repelent a opaľovací krém. Pokiaľ máte o tento balíček záujem, vyplňte nasledujúci formulár a ku platbe za tábor, pripočítajte 8 eur pre každú osobu, pre ktorú eko balíček objednávate. Dobrovoľníci majú eko prostriedky v cene tábora.

Záujem o eko balíček

PLATOBNÉ ÚDAJE

Poplatky za letný skautský tábor, prosím uhraďte do najneskôr 15.6.2021. Pri platbe bankovým prevodom použite nasledovné údaje:

IBAN: SK20 0900 0000 0001 8120 6410
Variabilný symbol: 072021
Poznámka pre príjemcu: letny tabor – krstné meno a priezvisko cloveka/ludi, za ktorych platite

Prosíme o dôsledné dodržanie nasledovných inštrukcií, aby ste nám uľahčili administratívu. ĎAKUJEME!