Registrácia do našej organizácie sa platí na kalendárny rok. Registrujte sa na rok 2022 a zažite s nami ďalšie spoločné zážitky.

AKO SA REGISTROVAŤ

K registrácii je potrebné splniť dva kroky:

1. Vyplnenie registračného dotazníku
  2. Zaplatenie registračného poplatku

KROK 1 – Vyplňte dotazník na registráciu

Tí, ktorí si obnovujete registráciu na ďalší rok, vyplňte prosíme nasledujúci krátky dotazník.

Registrácia na rok 2022

Pokiaľ ste ešte u nás neboli registrovaní, no máte záujem sa k nám pridať, kontaktujte nás najprv emailovo – 61zbor(zavináč)skauting.sk alebo telefonicky na 0904467194 a dohodneme si ďalší postup.

KROK 2 – Platba členského poplatku

Pri platbe bankovým prevodom použite nasledovné údaje:

IBAN: SK20 0900 0000 0001 8120 6410
Variabilný symbol: 2022
Poznámka pre príjemcu: registracia – meno člena/ov, ktorých registrujete

Prosíme, aby ste brali do úvahy, že ľudia, ktorí platby priraďujú, nepoznajú všetkých členov zboru a bez toho, aby ste uviedli údaje vyššie, im veľmi skomplikujete prácu. Aj priraďovanie platieb robíme vo svojom voľnom čase ako dobrovoľníci, prosíme myslite na nás 🙂 Ďakujeme!

Výška členského je na rok 2022 nastavená nasledovne:

Pri platbe a registrácii do 15.1.

36 eur – prvé dieťa / člen
25 eur – druhé dieťa
1 eur – tretí a ďalší registrovaný člen rodiny pod 18 rokov
20 eur – dobrovoľníci (radcovia, členovia oddielovej rady, iní dobrovoľníci..)

Ak by ste chceli viac podporiť našu činnosť, je možné zaplatiť vyšší členský poplatok. Vopred Vám za túto formu podpory ďakujeme.

Pri platbe a registrácii po 15.1.

40 eur – prvé dieťa / člen
30 eur – druhé dieťa
1 eur – tretí a ďalší registrovaný člen rodiny pod 18 rokov
25 eur – dobrovoľníci (radcovia, členovia oddielovej rady, iní dobrovoľníci..)

Pri platbe a registrácii od 1.9.

25 eur – prvé dieťa / člen
20 eur – druhé dieťa
1 eur – tretí a ďalší registrovaný člen rodiny pod 18 rokov
15 eur – dobrovoľníci (radcovia, členovia oddielovej rady, iní dobrovoľníci..)

ČO ZNAMENÁ ČLENSKÝ POPLATOK V PRAXI

Z členského poplatku platíme 15 eur našej strešnej organizácii Slovenský skauting, ktorá pre nás robí administratívnu podporu, organizovanie vzdelávaní pre dobrovoľníkov, tvorbu programových prvkov a metodík či publikáciu skautských časopisov. Zvyšná časť poplatku putuje priamo k nám na zabezpečenie chodu nášho zboru.

Zhrnutie základných vecí, ktoré našim členom prináša členský poplatok, nájdete nižšie:

ZNÍŽENÝ ČLENSKÝ POPLATOK

Pre znevýhodnených členov je registračný poplatok už pri prvom dieťati 1 € (alebo vyšší podľa vlastného zváženia svojej situácie). Týka sa osôb v hmotnej núdzi, držiteľov preukazu ZŤP, mladých ľudí v ústavnej starostlivosti, alebo osôb v špecifickej nepriaznivej sociálnej situácii. K registrácií je potrebné priložiť potvrdenie od Sociálnej poisťovne, úradu práce o hmotnej núdzi, resp. iný relevantný doklad (čestné prehlásenie). Pokiaľ máte záujem požiadať o zníženie členského poplatku, kontaktujte oddielového vodcu príp. napíšte na 61zbor(zavináč)skauting.sk

Rozumieme, že si v súčasnosti mnohé rodiny prechádzajú náročnými situáciami. V prípade potreby je možné dohodnúť sa tiež na splátkovom kalendári. Určite nás neváhajte kontaktovať.