Registrácia 2024

Registrácia do našej organizácie platí na kalendárny rok. Registrujte sa na rok 2024 a zažite s nami ďalšie spoločné zážitky.

Keďže Slovenský skauting je členská organizácia, členský poplatok sa vzťahuje na všetkých ľudí zúčastňujúcich sa skautských aktivít či priateľov skautingu, ktorí chcú byť ďalej súčasťou skautingu.

Ak si prajete nepokračovať vo vašom členstve v skautingu, prosíme vyplňte nasledujúci dotazník, aby sme vedeli, kto sa už nechce registrovať a komu sa máme pripomínať. Ďakujeme.

AKO SA REGISTROVAŤ

K úspešnej registrácii je potrebné splniť dva kroky:

Tí, ktorí si obnovujete registráciu na ďalší rok, vyplňte prosíme nasledujúci krátky dotazník.

Registrácia – elektronický dotazník

Pokiaľ ste ešte u nás neboli registrovaní, no máte záujem sa k nám pridať, kontaktujte nás najprv emailovo – rada(zavináč)modryoblak.sk alebo telefonicky na 0904467194 a dohodneme si ďalší postup.

Pri platbe bankovým prevodom použite nasledovné údaje:

Variabilný symbol: 612024
Poznámka pre príjemcu: registracia – meno člena/ov, ktorých registrujete
(poplatok je možné poslať naraz za celú rodinu, len prosím do poznámky uveďte všetky mená)

🙏 VEĽKÁ PROSBA 🙏
Prosíme, aby ste brali do úvahy, že ľudia, ktorí platby priraďujú, nepoznajú všetkých členov zboru a ak neuvediete správne údaje vyššie, veľmi im skomplikujete prácu. Aj priraďovanie platieb robíme vo svojom voľnom čase ako dobrovoľníci a pri viac ako 200 členoch, je to makačka. Prosíme myslite na nás 🙂 Ďakujeme!

Výška členského poplatku

Výška členského je na rok 2024 nastavená nasledovne:

POZOR: registrácia je platná až po splnení oboch krokov registrácie t.j. vyplnenie registračného formuláru a zaplatenie poplatku

Kalkulačka poplatkov

Nie ste si istí aký poplatok máte platiť? Registrujete viacerých rodinných príslušníkov a ste z rôznych typov zliav popletení? Vyrobili sme pre vás ako pomôcku kalkulačku, ktorá všetko preráta za vás!

Poznámka: Pozor, zľavu za rodinných príslušníkov ráta kalkulačka, len ak ich nahodíte všetkých naraz. Ak si v rodine delíte, kto platí ktorú časť poplatku, nahoďte si najprv všetkých rodinných príslušníkov naraz a až potom si rozdelte platby.

ČO ZNAMENÁ ČLENSKÝ POPLATOK V PRAXI

Z členského poplatku platíme 18 eur našej strešnej organizácii Slovenský skauting, ktorá pre nás robí administratívnu podporu, organizovanie vzdelávaní pre dobrovoľníkov, tvorbu programových prvkov a metodík či publikáciu skautských časopisov. Zvyšná časť poplatku putuje priamo k nám na zabezpečenie chodu nášho zboru.

Zhrnutie základných vecí, ktoré našim členom prináša členský poplatok, nájdete nižšie:

Vďaka tomuto poplatku môžeme zabezpečiť, že všetci členovia, vrátane dobrovoľníkov, budú mať prístup k plnej škále skautských aktivít, materiálom, ktoré platíme z tohoto poplatku, priestorom na stretávanie a výhodám spojeným s členstvom.

ZNÍŽENÝ POPLATOK

Pre ľudí v hmotnej núdzi, držiteľov preukazu ZŤP, mladých ľudí v ústavnej starostlivosti, alebo osoby v špecifickej nepriaznivej sociálnej situácii je registračný poplatok už pri prvom dieťati 1 € (alebo vyšší podľa vlastného zváženia svojej situácie).

K registrácií je potrebné priložiť potvrdenie od Sociálnej poisťovne, úradu práce o hmotnej núdzi, resp. iný relevantný doklad (čestné prehlásenie). Pokiaľ máte záujem požiadať o zníženie členského poplatku, kontaktujte oddielového vodcu príp. napíšte na rada(zavináč)modryoblak.sk

Rozumieme, že si v súčasnosti mnohé rodiny prechádzajú náročnými situáciami a členský poplatok môže byť finančne vyčerpávajúci. V prípade potreby je možné dohodnúť sa tiež na splátkovom kalendári alebo inom riešení. Určite nás neváhajte kontaktovať.