Categories
1.roverská jednotka KoKu 4.oddiel Lenochod

Chameleón – modrá verzia

Naši roveri si opäť zorganizovali motivačno-vzdelávaciu akciu.

Tento rok bol venovaný hlavne zborovým veciam. Naplánovali sme základné veci k letnému táboru, vytvorili sme spoločne strategický plán pre zbor a rozdelili sme si úlohy, povenovali sme sa nášmu webu. Radoš a IZZI nám dali minikurz k úrazom či iným zdravotným nástrahám, čo nás môžu čakať na tábore.
     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Celý víkend bol poprepletaný aktivitami a hrami na odreagovanie a zabavenie sa. Zároveň sme sa snažili hľadať nové hry, aby sme sa nimi vedeli inšpirovať aj pri tvorbe programu.

  

Ako každý rok aj tentoraz sme počas Chameleóna zorganizovali supertajné prijímanie nových členov do roverskej patroly KoKu a prijali sme medzi nás Igora. Tešíme sa, že sa aj náš oddiel naďalej rozrastá o nových členov. 🙂

 

Viac fotiek z akcie tu: https://www.facebook.com/ModryOblak/photos/?tab=album&album_id=1125257740870378