Categories
Aktivity zboru

Deň so skautskou šatkou

24. apríla sme spoločne oslávili deň sv. Juraja, patróna skautov – v tento deň nosili všetci skauti svoje šatky. Stretli sme sa v Pezinku na námestí, kde boli rôzne aktivity a potom sme spoločne išli na zmrzlinu. Poobede sme sa pobrali na Hviezdoslavovo námestie v Bratislave, kde sa konalo stretnutie skautov celej Bratislavskej skautskej oblasti po štvrtý rok.

densosatkouPK

(viac fotiek nájdete na našej FB page)

Deň so skautskou šatkou sa konal v Bratislave už po štvrtykrát. Aj tento rok sa prišli ukázať skauti z Pezinku. Video z tejto akcie ale aj z minulých rokov nájdete na stránke nášho časopisu skaut.sk.

skaut-den-so-skautskou-satkou-2016-ba-pnt-2

Zo všetkých otagovaných fotografií s hashtagom #DenSoSatkou vytvoríme fotomozaiku, ktorú nájdete už v letnom čísle časopisu Skaut. Ak však chcete mať istotu, že sa v časopise naozaj nájdete (vzhľadom na individuálne nastavenia súkromia sociálnych sietí), tak nám ju pošlite aj na emailovú adresu skaut@skaut.sk.