Categories
Aktivity zboru

Ringo Turnaj 2016

Aj tento rok sme sa zúčastnili Ringo Turnaja. Nenazbieralo sa nás toľko koľko minulý rok, takže sme nezískali cenu za najpočetnejší zbor, čo je veľká škoda a nabudúci rok hádam opäť zvíťazíme. 🙂 Náš zbor reprezentovali 2 tímy – Krásavice a Malé deti. Obidva tímy bojovali o víťazstvo v kategórii nad 15 rokov. Malé deti sa prebojovali až do boja o tretie miesto, ktorý bohužial prehral, no napriek tomu sme neodchádzali smutný, lebo sme si turnaj naplno užili. Zahrali sme si ringo, stretli sa so starými známymi či spoznali nových skautov (tento rok sa turnaja zúčastnili aj poľské skautky, čo bolo príjemným oživením – doteraz asi nikto nevie správne vysloviť mená ich tímov 😛 ), pekne sme sa na slniečku opálili a jednoducho sme sa zabavili. Už teraz sa tešíme na ďalší ročník. 🙂

Autor fotiek: Deli
Všetky fotky z akcie nájdete tu: https://www.facebook.com/events/1014000175347356/?active_tab=posts